מחקר מילות מפתח

מילות המפתח הן המרכיב החשוב בכל חנות פעילה ועובדת. אני מציעה שירות הדרכה הממוקד במחקר מילות המפתח, חקר קידומים בגוגל (SEO), חקר קידומים פנימיים בפלטפורמה, איך ואיפה להטמיע את מילות המפתח, וכן כולל חקר שוק ומתחרים, ועוד כלים שיקפיצו אתכם לראש עמודי התוצאות.

שירות זה נולד מתוך ניסיון רב בעבודה מול בעלי חנויות באינטרנט והבנת צרכי הגולשים והמשתמשים - והוא בא לעזור לכם, נקודתית, בנקודת התורפה הכואבת והמרכזית של בעלי חנויות רבים: קידום החנות במנועי החיפוש.


באמצעות מגוון כלים ושיטות בדוקות אשמח לעזור לכם לשדרג את הליבה של החנות ולקדם אותה בתוצאות החיפוש.


התהליך כולל הדרכה, ממוקדת ופרטנית, שמטרתה היא ללמד איך לבצע מחקר מילות מפתח בצורה טובה ויעילה, על-מנת לשפר את התנועה לחנות – ומכאן את כמות המכירות. מדוע כדאי ללמוד –  אחת ולתמיד – איך לבצע את המחקר בצורה נכונה? טוב ששאלתם, כיוון שאת מחקר מילות המפתח יש לבצע אחת לתקופה, על-מנת לזהות ולהיות ערניים למצב בשוק, טרנדים חדשים, שינויי ותוספות טרמינולוגיה בתחום, ועוד.


בסיום התהליך תקבלו מסמך מפורט המסביר את שיטת המחקר על כל שלביו והוראות כיצד להטמיע בחנות, כך שתוכלו לשוב אל המסמך ולהיעזר בו בפעם הבאה שתצטרכו לחזור על ביצוע המחקר.


אם אתם מעוניינים לבצע תיקון תשתיתי ומעמיק ברבדים נוספים בחנות, אני כאן כדי לסייע – ראו את חבילת הייעוץ לניהול חנות שוטף.


כל השירותים שאני מציעה נבנים ומותאמים במדויק לצרכים העסקיים והאישיים שלכם. צרו איתי קשר ואשמח לבנות עבורכם את חבילת הייעוץ המתאימה לכם ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם.