הקמת חנות אינטרנט חדשה

מעוניינים לפתוח חנות וירטואלית ולא יודעים מאיפה להתחיל? הולכים לאיבוד עם כל ההגדרות והפרטים? יחד נבנה את החנות שעליה תמיד חלמתם - ונעזור לעסק שלכם למכור באינטרנט.

אם אתם חושבים להרחיב את הפעילות העסקית שלכם לאינטרנט, בעזרת הקמת חנות בפלטפורמה קיימת או אתר מכירות חדש, אשמח לעזור לכם לעשות את הצעדים הראשונים בעולם המסחר האלקטרוני.


פתיחת חנות חדשה - בין אם באתרים שיתופיים כמו אטסי, אמזון הנדמייד או אמזון ובין אם על פלטפורמת מסחר עצמאית כמו וורדפרס, שופיפיי וכדומה - מצריכה חקר שוק ומתחרים, איתור מילות מפתח, חקר קידומים בגוגל (SEO), ידע בצילום מוכר, הגדרות שילוח, סליקה, וכמובן, העלאת המוצרים ושאר התכנים לחנות.


במסגרת תהליך הייעוץ נבנה יחד את חנות האינטרנט המושלמת, בצורה מתודית ונכונה, על-מנת ליצור חנות אינטרנט איכותית, שתהווה תשתית להרחבה עתידית של הפעילות העסקית. ובסיום תהליך ההקמה נבצע הדרכה ידידותית ומקיפה, וזאת על מנת שתוכלו להמשיך בניהול השוטף של החנות בעצמכם.

אם אתם מעוניינים להקים את החנות בעזרת קורס דיגיטלי, לקבל ידע רב ומובנה המבוסס על נסיון, למידה וחקירה, לרכוש כלים ושיטות עבודה מתודולוגיות להקמה, ניהול ושיווק החנות, להתקדם בקצב שלכם, בזמנכם הפנוי – אשמח להציע לכם מגוון קורסים דיגיטליים, הכוללים את הקלטות השעורים, מצגות, אקסלים, צ'ק-ליסטים ומיני חומרי עזר והעשרה - אותם תוכלו להוריד אליכם למחשב, על-מנת שתוכלו לעשות בהם שימוש עצמי גם בעתיד.
הקורסים מוצעים כעת במחירים אטרקטיבי במיוחד. לפרטים נוספים:

 


אם כבר יש לכם חנות קיימת אך אתם חשים שיש מקום לשיפור בניהול והתפעול שלה, ושאינה ממצה את הפוטנציאל הגלום בה - קראו כאן באתר על ליווי וסיוע בניהול חנות שוטף ומה הוא מכיל.


כל השירותים שאני מציעה נבנים ומותאמים במדויק לצרכים העסקיים והאישיים שלכם. צרו איתי קשר ואשמח לבנות עבורכם את חבילת הייעוץ המתאימה לכם ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם.