אבחון מקצועי לחנות תקועה

יש לכם חנות אינטרנטית, אבל יש לכם תחושה שהיא אינה מממשת את הפוטנציאל ולא מצליחה להתרומם? בעזרת כלים מתקדמים אעזור לכם להשיג יותר מהחנות הקיימת שלכם ולשפר את המכירות והרווחים.

אבחון חנות אינטרנטית תקועה ולא מוכרת הוא משימה לא פשוטה אבל חשובה ביותר, שתיתן לכם כלים שימושיים להמשך ההתנהלות העסקית שלכם. אבחון זה מורכב משני חלקים – האחד, סקירה מקדימה ומעמיקה שלי את החנות במטרה לערוך סימולציית חווית לקוח על-מנת להציף בפניכם מה מסודר, נכון וברור ומה מצריך תיקון או עדכון ולהעניק משוב על החנות העוסק בניתוח נראות החנות, חווית לקוח ורושם ראשוני. החלק השני, פגישת הדרכה בה נעבור יחד על החנות ונזהה נקודות תורפה וחולשה שכדאי לשפר ולחזק.


השירות כולל בחינת עיצוב החנות והמבנה שלה, תמונות, טקסטים כלליים – About, קטגוריות ועוד, וניתוח מעמיק יותר של 2 מוצרים לדוגמא.

 

ההדרכה תכלול תבנית מפורטת של כל האייטמים הקיימים בחנות, על-מנת שתוכלו להזינה בעת המפגש, כך שהאבחון יהווה כלי עבודה מעשי שמאפשר למפות את השינויים הדרושים בחנות ואת ייתכנות היישום שלהם.

 

בסיום התהליך, תהיה בידיכם תמונה ברורה ומובנת של מצב החנות, נקודות שיש לשפר ונקודות לשימור וכן תבנית מפורטת הכוללת סקירה של החנות, המלצות לשדרוגים ושיפורים, המלצות להרחבת הפעילות העסקית וטיפים – על פיו תוכלו לפעול, עצמאית, כדי לשפר את החנות ואת הביצועים שלה.

 

אם אתם לא בטוחים שאתם יודעים איך ליישם בצורה יעילה את מסקנות האבחון והניתוח, ואתם מעדיפים להקדיש את זמנכם (בצדק!) ליצירות שלכם - אני כאן כדי לסייע: ראו את חבילת הייעוץ לניהול חנות שוטף.


כל השירותים שאני מציעה נבנים ומותאמים במדויק לצרכים העסקיים והאישיים שלכם. צרו איתי קשר ואשמח לבנות עבורכם את חבילת הייעוץ המתאימה לכם ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם.