ניהול חנות שוטף

חבילת ייעוץ המאפשרת לאמנים ויוצרים להתפנות לדברים שהם באמת אוהבים ורוצים לעשות. בעזרת ליווי וסיוע בלמידת הדרך הנכונה לניהול שוטף של החנות, לרבות מחקר מתמשך והכנסת שדרוגים ושיפורים רציפים, תוכלו לחסוך זמן וכסף ולהתמקד יותר ביצירה האמנותית שלכם.

אשמח להפשיל שרוולים ולעבוד, יחד איתכם, על-מנת להרים את החנות לגבהים אליהם היא יכולה להגיע, ללמוד דרכים אפקטיביות לנהל את החנות ולחסוך לכם זמן יקר שאותו תוכלו להקדיש נטו ליצירה ולאמנות שלכם.


הייעוץ מורכב מהדרכות לניהול שוטף של החנות, כולל ניתוח מעמיק של החנות הקיימת, ביצוע תיקונים והכנסת שדרוגים ושיפורים, דיוק הגדרות, העלאת מוצרים, ביצוע בדיקות של התנועה בחנות, יחסי ההמרה והמכירות, קידומים פנימיים בפלטפורמה, יישום מבצעים בחנות, הכרת כלי ניהול ותפעול החנות, לרבות כלים שיווקיים, עדכון Shop Updates ושאר פיצ'רים, וליווי האמן בניהול הזמנות ולקוחות.

בנוסף, לימוד שיטת ביצוע מחקר מילות מפתח אפקטיבית, הטמעתו בצורה חכמה וסדורה בחנות, חקר ביצועים וניטור לאורך זמן.


בתום ליווי נרחב זה, תהיה בידיכם חנות איכותית וכן, הכלים והידע להמשיך לנהל את חנותכם בצורה קלה ויעילה.


אם עזרה בניהול שוטף זה לא בדיוק מה שאתם צריכים, אלא רק אבחון מקצועי לחנות תקועה - כדי למנף אותה ולמקסם את המכירות, אשמח לסייע.


כל השירותים שאני מציעה נבנים ומותאמים במדויק לצרכים העסקיים והאישיים שלכם. צרו איתי קשר ואשמח לבנות עבורכם את חבילת הייעוץ המתאימה לכם ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם.